SB Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48327786
DIČ: 2120136150
IČ DPH: SK2120136150
Robotnícka 4352, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 4352, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 7. 10. 2015
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2015
Spisová značka: Sro/32129/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Lišaník od 7. 10. 2015
    konateľ
  • PJKI Holding, s. r. o. od 8. 11. 2025
    spoločník
  • Thomas Bleul od 23. 10. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SB Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 74,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 302,1 tis. €.

302,1 tis. €
Tržby
74,4 tis. €
Zisk
303,6 tis. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
343,2 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
96,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,8 tis., 2022 50,4 tis., 2023 58,9 tis., 2024 64,2 tis., 2025 74,4 tis.202117,8 tis.202250,4 tis.202358,9 tis.202464,2 tis.202574,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,8 tis., 2022 247,4 tis., 2023 277,0 tis., 2024 279,4 tis., 2025 302,1 tis.2021157,8 tis.2022247,4 tis.2023277,0 tis.2024279,4 tis.2025302,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 302,1 tis. € 74,4 tis. €
2024 279,4 tis. € 64,2 tis. €
2023 277,0 tis. € 58,9 tis. €
2022 247,4 tis. € 50,4 tis. €
2021 157,8 tis. € 17,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby19,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,6 tis. €
  • Finančné účty20,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov258,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie74,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky459,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky90,4 tis. €
  • Bankové úvery1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SB Slovakia s.r.o. v konkurze?

SB Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SB Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SB Slovakia s.r.o. tržby 302,1 tis. €.

Je firma SB Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SB Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 74,4 tis. €.

Je SB Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

SB Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SB Slovakia s.r.o. sídli?

SB Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 4352, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026