SLOVMEX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48326917
DIČ: 2120144576
IČ DPH: SK2120144576
Obchodná 21, Sečovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obchodná 21, Sečovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 24. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/38053/V
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Cigán od 24. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVMEX s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 491 € a tržby jej klesli o 96 % na 4,4 tis. €.

4,4 tis. €
Tržby
491 €
Strata
131,8 tis. €
Aktíva
116,9 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 5,6 tis., 2023 5,4 tis., 2024 3,9 tis., 2025 −49120212,5 tis.20225,6 tis.20235,4 tis.20243,9 tis.2025−491
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,6 tis., 2022 101,8 tis., 2023 136,8 tis., 2024 105,0 tis., 2025 4,4 tis.202166,6 tis.2022101,8 tis.2023136,8 tis.2024105,0 tis.20254,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,4 tis. € -491 €
2024 105,0 tis. € 3,9 tis. €
2023 136,8 tis. € 5,4 tis. €
2022 101,8 tis. € 5,6 tis. €
2021 66,6 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie116,9 tis. €
  • Záväzky14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVMEX s.r.o. v konkurze?

SLOVMEX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVMEX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVMEX s.r.o. tržby 4,4 tis. €.

Je firma SLOVMEX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVMEX s.r.o. vykázala stratu 491 €.

Je SLOVMEX s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVMEX s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVMEX s.r.o. sídli?

SLOVMEX s.r.o. má sídlo na adrese Obchodná 21, Sečovce, 078 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026