Okno – MP, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48325031
DIČ: 2120148536
IČ DPH: SK2120148536
Jozefa Murgaša 2689/11, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jozefa Murgaša 2689/11, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 28. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2016
Spisová značka: Sro/107095/B
Predmet podnikania (výber): textilná výroba; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Pálka od 17. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Okno – MP, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 66 % na 14,3 tis. €.

14,3 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Strata
37,0 tis. €
Aktíva
33,2 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,2 tis., 2022 4,7 tis., 2023 −6,7 tis., 2024 14,5 tis., 2025 −2,9 tis.2021−2,2 tis.20224,7 tis.2023−6,7 tis.202414,5 tis.2025−2,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,3 tis., 2022 28,5 tis., 2023 24,9 tis., 2024 42,2 tis., 2025 14,3 tis.202113,3 tis.202228,5 tis.202324,9 tis.202442,2 tis.202514,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,3 tis. € -2,9 tis. €
2024 42,2 tis. € 14,5 tis. €
2023 24,9 tis. € -6,7 tis. €
2022 28,5 tis. € 4,7 tis. €
2021 13,3 tis. € -2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,2 tis. €
  • Záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Okno – MP, s. r. o. v konkurze?

Okno – MP, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Okno – MP, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Okno – MP, s. r. o. tržby 14,3 tis. €.

Je firma Okno – MP, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Okno – MP, s. r. o. vykázala stratu 2,9 tis. €.

Je Okno – MP, s. r. o. platiteľom DPH?

Okno – MP, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Okno – MP, s. r. o. sídli?

Okno – MP, s. r. o. má sídlo na adrese Jozefa Murgaša 2689/11, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026