RSQ 1 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48319643
DIČ: 2120134203
IČ DPH: SK2120134203
J. Chalupku 8, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Chalupku 8, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 22. 9. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2016
Spisová značka: Sro/28630/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kamil Kubovich od 20. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RSQ 1 s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 67,4 tis. € a tržby jej narástli o 378 % na 346,0 tis. €.

346,0 tis. €
Tržby
67,4 tis. €
Zisk
346,1 tis. €
Celkové výnosy
103,0 tis. €
Aktíva
46,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
24,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,0 tis., 2022 74,1 tis., 2023 233, 2024 −64,6 tis., 2025 67,4 tis.202123,0 tis.202274,1 tis.20232332024−64,6 tis.202567,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 118,6 tis., 2022 241,3 tis., 2023 54,8 tis., 2024 72,4 tis., 2025 346,0 tis.2021118,6 tis.2022241,3 tis.202354,8 tis.202472,4 tis.2025346,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 346,0 tis. € 67,4 tis. €
2024 72,4 tis. € -64,6 tis. €
2023 54,8 tis. € 233 €
2022 241,3 tis. € 74,1 tis. €
2021 118,6 tis. € 23,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby10,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky89,0 tis. €
  • Finančné účty3,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie46,3 tis. €
  • Záväzky56,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RSQ 1 s.r.o. v konkurze?

RSQ 1 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RSQ 1 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RSQ 1 s.r.o. tržby 346,0 tis. €.

Je firma RSQ 1 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RSQ 1 s.r.o. dosiahla zisk 67,4 tis. €.

Je RSQ 1 s.r.o. platiteľom DPH?

RSQ 1 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RSQ 1 s.r.o. sídli?

RSQ 1 s.r.o. má sídlo na adrese J. Chalupku 8, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026