JRconstrukt s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48310212
DIČ: 2120133532
IČ DPH: SK2120133532
Čadca Podzávoz 3383, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čadca Podzávoz 3383, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 19. 9. 2015
DPH: Platiteľ DPH od 26. 5. 2016
Spisová značka: Sro/64332/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Rabovec od 19. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JRconstrukt s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 12,3 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 392,3 tis. €.

392,3 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
392,3 tis. €
Celkové výnosy
90,5 tis. €
Aktíva
58,5 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
9,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 3,9 tis., 2023 −10,8 tis., 2024 8,8 tis., 2025 12,3 tis.202115,5 tis.20223,9 tis.2023−10,8 tis.20248,8 tis.202512,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 264,9 tis., 2022 370,2 tis., 2023 269,4 tis., 2024 315,0 tis., 2025 392,3 tis.2021264,9 tis.2022370,2 tis.2023269,4 tis.2024315,0 tis.2025392,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 392,3 tis. € 12,3 tis. €
2024 315,0 tis. € 8,8 tis. €
2023 269,4 tis. € -10,8 tis. €
2022 370,2 tis. € 3,9 tis. €
2021 264,9 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,5 tis. €
  • Finančné účty23,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,0 tis. €
  • Fondy zo zisku606 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky309 €
  • Krátkodobé záväzky36,0 tis. €
  • Bankové úvery-4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JRconstrukt s.r.o. v konkurze?

JRconstrukt s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JRconstrukt s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JRconstrukt s.r.o. tržby 392,3 tis. €.

Je firma JRconstrukt s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JRconstrukt s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Je JRconstrukt s.r.o. platiteľom DPH?

JRconstrukt s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JRconstrukt s.r.o. sídli?

JRconstrukt s.r.o. má sídlo na adrese Čadca Podzávoz 3383, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026