SUNTAS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48283819
DIČ: 2120124820
Kapušianska 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kapušianska 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 1. 9. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/106046/B
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Daniel Líška od 1. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUNTAS s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 86,9 tis. €.

86,9 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Strata
37,3 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 3,5 tis., 2023 3,1 tis., 2024 4,0 tis., 2025 −3,6 tis.20211,5 tis.20223,5 tis.20233,1 tis.20244,0 tis.2025−3,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,8 tis., 2022 10,4 tis., 2023 13,8 tis., 2024 37,4 tis., 2025 86,9 tis.20216,8 tis.202210,4 tis.202313,8 tis.202437,4 tis.202586,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,9 tis. € -3,6 tis. €
2024 37,4 tis. € 4,0 tis. €
2023 13,8 tis. € 3,1 tis. €
2022 10,4 tis. € 3,5 tis. €
2021 6,8 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky23,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUNTAS s. r. o. v konkurze?

SUNTAS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUNTAS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUNTAS s. r. o. tržby 86,9 tis. €.

Je firma SUNTAS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUNTAS s. r. o. vykázala stratu 3,6 tis. €.

Kde firma SUNTAS s. r. o. sídli?

SUNTAS s. r. o. má sídlo na adrese Kapušianska 7, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026