Espresso bar 1, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48280691
DIČ: 2120114909
IČ DPH: SK2120114909
Obežná 8563/2, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obežná 8563/2, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 22. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2016
Spisová značka: Sro/64228/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Sedmáková od 7. 11. 2017
    konateľspoločník
  • MS PLUS SK, s. r. o. od 29. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Espresso bar 1, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 10 % na 15,4 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 566,3 tis. €.

566,3 tis. €
Tržby
15,4 tis. €
Zisk
292,4 tis. €
Aktíva
61,3 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −9,9 tis., 2021 −22,3 tis., 2022 31,4 tis., 2023 14,0 tis., 2024 15,4 tis.2020−9,9 tis.2021−22,3 tis.202231,4 tis.202314,0 tis.202415,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 130,3 tis., 2021 174,1 tis., 2022 428,4 tis., 2023 616,3 tis., 2024 566,3 tis.2020130,3 tis.2021174,1 tis.2022428,4 tis.2023616,3 tis.2024566,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 566,3 tis. € 15,4 tis. €
2023 616,3 tis. € 14,0 tis. €
2022 428,4 tis. € 31,4 tis. €
2021 174,1 tis. € -22,3 tis. €
2020 130,3 tis. € -9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie61,3 tis. €
  • Záväzky231,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Espresso bar 1, s.r.o. v konkurze?

Espresso bar 1, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Espresso bar 1, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Espresso bar 1, s.r.o. tržby 566,3 tis. €.

Je firma Espresso bar 1, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Espresso bar 1, s.r.o. dosiahla zisk 15,4 tis. €.

Je Espresso bar 1, s.r.o. platiteľom DPH?

Espresso bar 1, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Espresso bar 1, s.r.o. sídli?

Espresso bar 1, s.r.o. má sídlo na adrese Obežná 8563/2, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026