ATNISA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48276057
DIČ: 2120115580
Novohradská 2362/20, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novohradská 2362/20, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 19. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/28494/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • József Botos od 27. 6. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť ATNISA, s.r.o. v roku 2022 zvýšila zisk o 26 % na 347 € a tržby jej ostali na 43,6 tis. €.

43,6 tis. €
Tržby
347 €
Zisk
11,3 tis. €
Aktíva
9,5 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 292, 2019 126, 2020 261, 2021 275, 2022 34720182922019126202026120212752022347
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 75,9 tis., 2019 48,0 tis., 2020 40,4 tis., 2021 43,5 tis., 2022 43,6 tis.201875,9 tis.201948,0 tis.202040,4 tis.202143,5 tis.202243,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 43,6 tis. € 347 €
2021 43,5 tis. € 275 €
2020 40,4 tis. € 261 €
2019 48,0 tis. € 126 €
2018 75,9 tis. € 292 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie9,5 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATNISA, s.r.o. v konkurze?

ATNISA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATNISA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala ATNISA, s.r.o. tržby 43,6 tis. €.

Je firma ATNISA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 ATNISA, s.r.o. dosiahla zisk 347 €.

Kde firma ATNISA, s.r.o. sídli?

ATNISA, s.r.o. má sídlo na adrese Novohradská 2362/20, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026