IN SITU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48264261
DIČ: 2120115921
IČ DPH: SK2120115921
Malá 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malá 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 22. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2016
Spisová značka: Sro/105863/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Pospiech od 22. 8. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Oľga Pospiechová od 22. 8. 2015
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IN SITU s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 139 % na 68,6 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 560,4 tis. €.

560,4 tis. €
Tržby
68,6 tis. €
Zisk
560,9 tis. €
Celkové výnosy
845,2 tis. €
Aktíva
346,5 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
29,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,3 tis., 2022 22,9 tis., 2023 109,4 tis., 2024 28,8 tis., 2025 68,6 tis.202133,3 tis.202222,9 tis.2023109,4 tis.202428,8 tis.202568,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 405,4 tis., 2022 606,4 tis., 2023 977,4 tis., 2024 608,9 tis., 2025 560,4 tis.2021405,4 tis.2022606,4 tis.2023977,4 tis.2024608,9 tis.2025560,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 560,4 tis. € 68,6 tis. €
2024 608,9 tis. € 28,8 tis. €
2023 977,4 tis. € 109,4 tis. €
2022 606,4 tis. € 22,9 tis. €
2021 405,4 tis. € 33,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok642,3 tis. €
  • Zásoby82,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky100,3 tis. €
  • Finančné účty20,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov272,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky279 €
  • Krátkodobé záväzky66,2 tis. €
  • Bankové úvery432,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IN SITU s. r. o. v konkurze?

IN SITU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IN SITU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IN SITU s. r. o. tržby 560,4 tis. €.

Je firma IN SITU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IN SITU s. r. o. dosiahla zisk 68,6 tis. €.

Je IN SITU s. r. o. platiteľom DPH?

IN SITU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IN SITU s. r. o. sídli?

IN SITU s. r. o. má sídlo na adrese Malá 15, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026