MANIK – obuv, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48261971
DIČ: 2120111114
IČ DPH: SK2120111114
Osikov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osikov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.20
Dátum vzniku: 1. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2017
Spisová značka: Sro/31778/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Maník od 31. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Valeria Maníková od 31. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANIK – obuv, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 89,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 512,4 tis. €.

512,4 tis. €
Tržby
89,2 tis. €
Zisk
539,2 tis. €
Celkové výnosy
594,5 tis. €
Aktíva
576,0 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
47,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 73,0 tis., 2022 85,7 tis., 2023 96,1 tis., 2024 102,0 tis., 2025 89,2 tis.202173,0 tis.202285,7 tis.202396,1 tis.2024102,0 tis.202589,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 366,2 tis., 2022 426,8 tis., 2023 504,7 tis., 2024 546,5 tis., 2025 512,4 tis.2021366,2 tis.2022426,8 tis.2023504,7 tis.2024546,5 tis.2025512,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 512,4 tis. € 89,2 tis. €
2024 546,5 tis. € 102,0 tis. €
2023 504,7 tis. € 96,1 tis. €
2022 426,8 tis. € 85,7 tis. €
2021 366,2 tis. € 73,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok150,9 tis. €
  • Zásoby20,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky119,7 tis. €
  • Finančné účty301,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov481,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie89,2 tis. €
  • Rezervy873 €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANIK – obuv, s.r.o. v konkurze?

MANIK – obuv, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANIK – obuv, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANIK – obuv, s.r.o. tržby 512,4 tis. €.

Je firma MANIK – obuv, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANIK – obuv, s.r.o. dosiahla zisk 89,2 tis. €.

Je MANIK – obuv, s.r.o. platiteľom DPH?

MANIK – obuv, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MANIK – obuv, s.r.o. sídli?

MANIK – obuv, s.r.o. má sídlo na adrese Osikov, 086 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026