PB Trade, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48254215
DIČ: 2120107176
IČ DPH: SK2120107176
Šustekova 51, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 51, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 5. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/105536/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bojan Pantelič od 5. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PB Trade, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 253,1 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
253,1 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
992,1 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 129,2 tis., 2022 144,0 tis., 2023 131,8 tis., 2024 225,5 tis., 2025 253,1 tis.2021129,2 tis.2022144,0 tis.2023131,8 tis.2024225,5 tis.2025253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,9 mil.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,6 mil.20241,9 mil.20251,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,6 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,9 mil.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,6 mil.20242,0 mil.20251,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 34,8 tis., 2022 38,6 tis., 2023 36,2 tis., 2024 61,9 tis., 2025 69,7 tis.202134,8 tis.202238,6 tis.202336,2 tis.202461,9 tis.202569,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 253,1 tis. €
2024 1,9 mil. € 225,5 tis. €
2023 1,6 mil. € 131,8 tis. €
2022 1,5 mil. € 144,0 tis. €
2021 1,2 mil. € 129,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Zásoby718 €
  • Krátkodobé pohľadávky160,2 tis. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie661 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov723,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie253,1 tis. €
  • Rezervy404 €
  • Dlhodobé záväzky6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky139,0 tis. €
  • Bankové úvery493,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PB Trade, s. r. o. v konkurze?

PB Trade, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PB Trade, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PB Trade, s. r. o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma PB Trade, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PB Trade, s. r. o. dosiahla zisk 253,1 tis. €.

Je PB Trade, s. r. o. platiteľom DPH?

PB Trade, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PB Trade, s. r. o. sídli?

PB Trade, s. r. o. má sídlo na adrese Šustekova 51, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026