MAVR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48251178
DIČ: 2120103546
IČ DPH: SK2120103546
Oslobodenia 646/64, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oslobodenia 646/64, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 29. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2025
Spisová značka: Sro/64116/L
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Vršanský od 29. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAVR, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 17,1 tis. €.

17,1 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Strata
14,6 tis. €
Aktíva
694 €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 183, 2022 179, 2023 130, 2024 1,2 tis., 2025 −11,7 tis.20211832022179202313020241,2 tis.2025−11,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,0 tis., 2022 11,0 tis., 2023 17,5 tis., 2024 35,1 tis., 2025 17,1 tis.202113,0 tis.202211,0 tis.202317,5 tis.202435,1 tis.202517,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,1 tis. € -11,7 tis. €
2024 35,1 tis. € 1,2 tis. €
2023 17,5 tis. € 130 €
2022 11,0 tis. € 179 €
2021 13,0 tis. € 183 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie694 €
  • Záväzky13,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAVR, s.r.o. v konkurze?

MAVR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAVR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAVR, s.r.o. tržby 17,1 tis. €.

Je firma MAVR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAVR, s.r.o. vykázala stratu 11,7 tis. €.

Je MAVR, s.r.o. platiteľom DPH?

MAVR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAVR, s.r.o. sídli?

MAVR, s.r.o. má sídlo na adrese Oslobodenia 646/64, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026