NcaL Consulting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48245194
DIČ: 2120100719
Školská 322, Jelenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 322, Jelenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 21. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/39186/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Nagy od 21. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NcaL Consulting s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 12,4 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 64,3 tis. €.

64,3 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
58,1 tis. €
Aktíva
17,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,5 tis., 2022 18,3 tis., 2023 35,5 tis., 2024 41,4 tis., 2025 12,4 tis.202113,5 tis.202218,3 tis.202335,5 tis.202441,4 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,2 tis., 2022 89,9 tis., 2023 119,3 tis., 2024 126,1 tis., 2025 64,3 tis.202195,2 tis.202289,9 tis.2023119,3 tis.2024126,1 tis.202564,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,3 tis. € 12,4 tis. €
2024 126,1 tis. € 41,4 tis. €
2023 119,3 tis. € 35,5 tis. €
2022 89,9 tis. € 18,3 tis. €
2021 95,2 tis. € 13,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,9 tis. €
  • Záväzky40,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NcaL Consulting s.r.o. v konkurze?

NcaL Consulting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NcaL Consulting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NcaL Consulting s.r.o. tržby 64,3 tis. €.

Je firma NcaL Consulting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NcaL Consulting s.r.o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Kde firma NcaL Consulting s.r.o. sídli?

NcaL Consulting s.r.o. má sídlo na adrese Školská 322, Jelenec, 951 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026