Sirex Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48244171
DIČ: 2120102655
IČ DPH: SK2120102655
Štúrova 84, Kamanová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 84, Kamanová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.49
Dátum vzniku: 21. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/39191/N
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Chov vybraných druhov zvierat; Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Repík od 21. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sirex Group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 11,0 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 50,3 tis. €.

50,3 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Zisk
105,2 tis. €
Aktíva
41,1 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −449, 2022 489, 2023 5,1 tis., 2024 6,2 tis., 2025 11,0 tis.2021−449202248920235,1 tis.20246,2 tis.202511,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,6 tis., 2022 57,6 tis., 2023 44,2 tis., 2024 55,8 tis., 2025 50,3 tis.202182,6 tis.202257,6 tis.202344,2 tis.202455,8 tis.202550,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,3 tis. € 11,0 tis. €
2024 55,8 tis. € 6,2 tis. €
2023 44,2 tis. € 5,1 tis. €
2022 57,6 tis. € 489 €
2021 82,6 tis. € -449 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,1 tis. €
  • Záväzky64,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sirex Group s.r.o. v konkurze?

Sirex Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sirex Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sirex Group s.r.o. tržby 50,3 tis. €.

Je firma Sirex Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sirex Group s.r.o. dosiahla zisk 11,0 tis. €.

Je Sirex Group s.r.o. platiteľom DPH?

Sirex Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sirex Group s.r.o. sídli?

Sirex Group s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 84, Kamanová, 956 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026