DANUSIA OBALY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48231479
DIČ: 2120100873
IČ DPH: SK2120100873
Jesenského 1649/13, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 1649/13, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.29
Dátum vzniku: 22. 7. 2015
Základné imanie: 19,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2015
Spisová značka: Sro/31720/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Daniela Vozárová od 29. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Peter Čopík od 4. 2. 2022
    konateľspoločník
  • Jozef Čopík od 27. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DANUSIA OBALY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 62,6 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 5,9 mil. €.

5,9 mil. €
Tržby
62,6 tis. €
Zisk
5,9 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
330,6 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,9 tis., 2022 26,6 tis., 2023 35,2 tis., 2024 46,0 tis., 2025 62,6 tis.202120,9 tis.202226,6 tis.202335,2 tis.202446,0 tis.202562,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,6 mil., 2022 5,9 mil., 2023 4,8 mil., 2024 5,2 mil., 2025 5,9 mil.20214,6 mil.20225,9 mil.20234,8 mil.20245,2 mil.20255,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,9 mil. € 62,6 tis. €
2024 5,2 mil. € 46,0 tis. €
2023 4,8 mil. € 35,2 tis. €
2022 5,9 mil. € 26,6 tis. €
2021 4,6 mil. € 20,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok829,7 tis. €
  • Zásoby63,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky265,9 tis. €
  • Finančné účty167,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku9,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov199,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky135,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky366,7 tis. €
  • Bankové úvery494,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DANUSIA OBALY s.r.o. v konkurze?

DANUSIA OBALY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DANUSIA OBALY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DANUSIA OBALY s.r.o. tržby 5,9 mil. €.

Je firma DANUSIA OBALY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DANUSIA OBALY s.r.o. dosiahla zisk 62,6 tis. €.

Je DANUSIA OBALY s.r.o. platiteľom DPH?

DANUSIA OBALY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DANUSIA OBALY s.r.o. sídli?

DANUSIA OBALY s.r.o. má sídlo na adrese Jesenského 1649/13, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026