Crumena s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48224588
DIČ: 2120094746
IČ DPH: SK2120094746
Priemyselná 6734, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 6734, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 8. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2017
Spisová značka: Sro/36105/T
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Csiba od 8. 7. 2015
    konateľspoločník
  • Sándor Csiba od 8. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť Crumena s.r.o. v roku 2022 zvýšila zisk na 11,8 tis. € a tržby jej narástli o 68 % na 204,1 tis. €.

204,1 tis. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
81,0 tis. €
Aktíva
22,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 −24,9 tis., 2019 443, 2020 −8,9 tis., 2021 895, 2022 11,8 tis.2018−24,9 tis.20194432020−8,9 tis.2021895202211,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 41,6 tis., 2019 116,2 tis., 2020 98,2 tis., 2021 121,2 tis., 2022 204,1 tis.201841,6 tis.2019116,2 tis.202098,2 tis.2021121,2 tis.2022204,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 204,1 tis. € 11,8 tis. €
2021 121,2 tis. € 895 €
2020 98,2 tis. € -8,9 tis. €
2019 116,2 tis. € 443 €
2018 41,6 tis. € -24,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie22,8 tis. €
  • Záväzky58,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Crumena s.r.o. v konkurze?

Crumena s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Crumena s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala Crumena s.r.o. tržby 204,1 tis. €.

Je firma Crumena s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 Crumena s.r.o. dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Je Crumena s.r.o. platiteľom DPH?

Crumena s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Crumena s.r.o. sídli?

Crumena s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 6734, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026