ANTEKO Tax a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48219339
DIČ: 2120134753
IČ DPH: SK2120134753
Prielohy 1012/1C, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Prielohy 1012/1C, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 10. 9. 2015
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 9. 2016
Spisová značka: Sa/10868/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Nádašdi od 10. 9. 2015
    člen predstavenstva
  • Nina Mravcová od 10. 9. 2015
    člen predstavenstva
  • Marta Plaštiaková od 10. 9. 2015
    člen dozornej rady
  • Michal Mravec od 10. 9. 2015
    člen dozornej rady
  • Soňa Valová od 10. 9. 2015
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANTEKO Tax a.s. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 13,4 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 419,6 tis. €.

419,6 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
424,1 tis. €
Celkové výnosy
251,2 tis. €
Aktíva
191,8 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
39,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 10,1 tis., 2023 32,6 tis., 2024 35,4 tis., 2025 13,4 tis.202119,6 tis.202210,1 tis.202332,6 tis.202435,4 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 358,5 tis., 2022 328,6 tis., 2023 381,3 tis., 2024 497,2 tis., 2025 419,6 tis.2021358,5 tis.2022328,6 tis.2023381,3 tis.2024497,2 tis.2025419,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 419,6 tis. € 13,4 tis. €
2024 497,2 tis. € 35,4 tis. €
2023 381,3 tis. € 32,6 tis. €
2022 328,6 tis. € 10,1 tis. €
2021 358,5 tis. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok64,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky129,7 tis. €
  • Finančné účty42,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku9,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov144,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Rezervy10,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky34,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANTEKO Tax a.s. v konkurze?

ANTEKO Tax a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANTEKO Tax a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANTEKO Tax a.s. tržby 419,6 tis. €.

Je firma ANTEKO Tax a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANTEKO Tax a.s. dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je ANTEKO Tax a.s. platiteľom DPH?

ANTEKO Tax a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANTEKO Tax a.s. sídli?

ANTEKO Tax a.s. má sídlo na adrese Prielohy 1012/1C, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026