B2M energo, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48219207
DIČ: 2120103469
IČ DPH: SK2120103469
Vojenská 2544/72, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vojenská 2544/72, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 29. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 11. 2025
Spisová značka: Sro/39232/N
Predmet podnikania (výber): projektovanie technického, technologického a energetického vybavenia stavieb - elektrotechnické zariadenia; projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Bagola od 25. 2. 2019
    konateľspoločník
  • Mgr. Klaudia Bagolová od 20. 3. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B2M energo, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 880 % na 24,0 tis. € a tržby jej narástli na 106,1 tis. €.

106,1 tis. €
Tržby
24,0 tis. €
Zisk
77,8 tis. €
Aktíva
41,5 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,2 tis., 2022 1,6 tis., 2023 −1,6 tis., 2024 2,4 tis., 2025 24,0 tis.202111,2 tis.20221,6 tis.2023−1,6 tis.20242,4 tis.202524,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,7 tis., 2022 3,5 tis., 2023 0, 2024 4,4 tis., 2025 106,1 tis.202115,7 tis.20223,5 tis.2023020244,4 tis.2025106,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,1 tis. € 24,0 tis. €
2024 4,4 tis. € 2,4 tis. €
2023 0 € -1,6 tis. €
2022 3,5 tis. € 1,6 tis. €
2021 15,7 tis. € 11,2 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,5 tis. €
  • Záväzky36,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B2M energo, s. r. o. v konkurze?

B2M energo, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B2M energo, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B2M energo, s. r. o. tržby 106,1 tis. €.

Je firma B2M energo, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B2M energo, s. r. o. dosiahla zisk 24,0 tis. €.

Je B2M energo, s. r. o. platiteľom DPH?

B2M energo, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B2M energo, s. r. o. sídli?

B2M energo, s. r. o. má sídlo na adrese Vojenská 2544/72, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026