ILARION s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48209520
DIČ: 2120101687
IČ DPH: SK2120101687
Lubina 324, Lubina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lubina 324, Lubina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 4. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/34016/R
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Kobza od 6. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ILARION s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 573 % na 410,5 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 169,5 tis. €.

169,5 tis. €
Tržby
410,5 tis. €
Zisk
642,5 tis. €
Celkové výnosy
544,8 tis. €
Aktíva
435,6 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
28,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,1 tis., 2022 42,0 tis., 2023 82,5 tis., 2024 61,0 tis., 2025 410,5 tis.202133,1 tis.202242,0 tis.202382,5 tis.202461,0 tis.2025410,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 381,5 tis., 2022 408,4 tis., 2023 301,6 tis., 2024 304,9 tis., 2025 169,5 tis.2021381,5 tis.2022408,4 tis.2023301,6 tis.2024304,9 tis.2025169,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 169,5 tis. € 410,5 tis. €
2024 304,9 tis. € 61,0 tis. €
2023 301,6 tis. € 82,5 tis. €
2022 408,4 tis. € 42,0 tis. €
2021 381,5 tis. € 33,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky31 €
  • Finančné účty544,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie410,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky109,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ILARION s. r. o. v konkurze?

ILARION s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ILARION s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ILARION s. r. o. tržby 169,5 tis. €.

Je firma ILARION s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ILARION s. r. o. dosiahla zisk 410,5 tis. €.

Je ILARION s. r. o. platiteľom DPH?

ILARION s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ILARION s. r. o. sídli?

ILARION s. r. o. má sídlo na adrese Lubina 324, Lubina, 916 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026