K&V ŠTÝL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48202495
DIČ: 2120086045
IČ DPH: SK2120086045
Mierové Nám. 3165/5, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové Nám. 3165/5, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 18. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2024
Spisová značka: Sro/36014/T
Predmet podnikania (výber): výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaltných prípavkov; manikúra - pedikúra; pánske, dámske a detské kaderníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klára Furdíková od 18. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K&V ŠTÝL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 142 % na 23,3 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 151,8 tis. €.

151,8 tis. €
Tržby
23,3 tis. €
Zisk
151,8 tis. €
Celkové výnosy
221,7 tis. €
Aktíva
56,2 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
49,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −18,1 tis., 2022 4,3 tis., 2023 8,1 tis., 2024 9,6 tis., 2025 23,3 tis.2021−18,1 tis.20224,3 tis.20238,1 tis.20249,6 tis.202523,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,5 tis., 2022 48,6 tis., 2023 65,8 tis., 2024 104,1 tis., 2025 151,8 tis.202116,5 tis.202248,6 tis.202365,8 tis.2024104,1 tis.2025151,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 151,8 tis. € 23,3 tis. €
2024 104,1 tis. € 9,6 tis. €
2023 65,8 tis. € 8,1 tis. €
2022 48,6 tis. € 4,3 tis. €
2021 16,5 tis. € -18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,5 tis. €
  • Finančné účty165,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,6 tis. €
  • Bankové úvery139,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K&V ŠTÝL s.r.o. v konkurze?

K&V ŠTÝL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K&V ŠTÝL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K&V ŠTÝL s.r.o. tržby 151,8 tis. €.

Je firma K&V ŠTÝL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K&V ŠTÝL s.r.o. dosiahla zisk 23,3 tis. €.

Je K&V ŠTÝL s.r.o. platiteľom DPH?

K&V ŠTÝL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K&V ŠTÝL s.r.o. sídli?

K&V ŠTÝL s.r.o. má sídlo na adrese Mierové Nám. 3165/5, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026