Gourstar s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48197408
DIČ: 2120084043
IČ DPH: SK2120084043
Michalovská 35, Košice - mestská časť Západ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalovská 35, Košice - mestská časť Západ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 16. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2024
Spisová značka: Sro/37509/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vitalii Levchak od 16. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gourstar s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 55,0 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 63,3 tis. €.

63,3 tis. €
Tržby
55,0 tis. €
Strata
63,5 tis. €
Celkové výnosy
908,8 tis. €
Aktíva
410,8 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
−1,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,8 tis., 2022 39,9 tis., 2023 33,8 tis., 2024 26,5 tis., 2025 −55,0 tis.202137,8 tis.202239,9 tis.202333,8 tis.202426,5 tis.2025−55,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,2 tis., 2022 48,9 tis., 2023 48,6 tis., 2024 48,9 tis., 2025 63,3 tis.202148,2 tis.202248,9 tis.202348,6 tis.202448,9 tis.202563,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,3 tis. € -55,0 tis. €
2024 48,9 tis. € 26,5 tis. €
2023 48,6 tis. € 33,8 tis. €
2022 48,9 tis. € 39,9 tis. €
2021 48,2 tis. € 37,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok899,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,5 tis. €
  • Finančné účty3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-55,0 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Dlhodobé záväzky200,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,2 tis. €
  • Bankové úvery258,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gourstar s.r.o. v konkurze?

Gourstar s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gourstar s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gourstar s.r.o. tržby 63,3 tis. €.

Je firma Gourstar s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gourstar s.r.o. vykázala stratu 55,0 tis. €.

Je Gourstar s.r.o. platiteľom DPH?

Gourstar s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gourstar s.r.o. sídli?

Gourstar s.r.o. má sídlo na adrese Michalovská 35, Košice - mestská časť Západ, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026