Salon IX., s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48192929
DIČ: 2120112137
IČ DPH: SK2120112137
Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.21
Dátum vzniku: 14. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2016
Spisová značka: Sro/105708/B

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bankruptcy Advisory, s.r.o od 6. 12. 2022
    spoločník
  • Recovery, s.r.o. od 6. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť Salon IX., s. r. o. v roku 2021 zvýšila stratu na 16,7 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 69,0 tis. €.

69,0 tis. €
Tržby
16,7 tis. €
Strata
66,3 tis. €
Aktíva
13,5 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 4,2 tis., 2018 8,8 tis., 2019 2,0 tis., 2020 −504, 2021 −16,7 tis.20174,2 tis.20188,8 tis.20192,0 tis.2020−5042021−16,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 247,0 tis., 2018 143,4 tis., 2019 118,3 tis., 2020 128,4 tis., 2021 69,0 tis.2017247,0 tis.2018143,4 tis.2019118,3 tis.2020128,4 tis.202169,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 69,0 tis. € -16,7 tis. €
2020 128,4 tis. € -504 €
2019 118,3 tis. € 2,0 tis. €
2018 143,4 tis. € 8,8 tis. €
2017 247,0 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie13,5 tis. €
  • Záväzky52,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Salon IX., s. r. o. v konkurze?

Salon IX., s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Salon IX., s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala Salon IX., s. r. o. tržby 69,0 tis. €.

Je firma Salon IX., s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 Salon IX., s. r. o. vykázala stratu 16,7 tis. €.

Je Salon IX., s. r. o. platiteľom DPH?

Salon IX., s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Salon IX., s. r. o. sídli?

Salon IX., s. r. o. má sídlo na adrese Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026