Hodinárstvo Lang s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48182991
DIČ: 2120088300
Drieňová 81/40, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drieňová 81/40, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 25. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/136631/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Anna Mackanič Anjelová od 25. 6. 2015
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hodinárstvo Lang s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 29,5 tis. €.

29,5 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
29,5 tis. €
Celkové výnosy
43,3 tis. €
Aktíva
24,3 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
8,5 %
Návratnosť aktív (ROA)
41,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 −4,3 tis., 2023 6,1 tis., 2024 2,8 tis., 2025 3,7 tis.20213,0 tis.2022−4,3 tis.20236,1 tis.20242,8 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,0 tis., 2022 24,9 tis., 2023 32,3 tis., 2024 48,7 tis., 2025 29,5 tis.202137,0 tis.202224,9 tis.202332,3 tis.202448,7 tis.202529,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,5 tis. € 3,7 tis. €
2024 48,7 tis. € 2,8 tis. €
2023 32,3 tis. € 6,1 tis. €
2022 24,9 tis. € -4,3 tis. €
2021 37,0 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky22,2 tis. €
  • Finančné účty2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky239 €
  • Krátkodobé záväzky17,0 tis. €
  • Bankové úvery1,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 15,2 % — — — — — — — — — —
Návratnosť aktív (ROA) 8,5 % — — — — — — — — — —
Zisková marža 12,5 % — — — — — — — — — —
Hrubá marža 41,0 % — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 43,9 % 41,6 % 34,2 % 51,8 % 65,8 % 61,0 % 57,6 % 59,9 % 72,1 % 14,9 % 30,4 %
Daň z príjmov 412 € — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 43 309 €
002 A. Neobežný majetok 18 499 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 18 499 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 18 499 €
014 B. Obežný majetok 24 810 €
016 B.II. Dlhodobé pohľadávky - 391A 22 165 €
021 B.IV. Finančný majetok 2 645 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 2 645 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 43 309 €
025 A. Vlastné imanie 24 294 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 15 098 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 3 696 €
034 B. Záväzky 19 015 €
035 B.I. Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov 239 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 16 951 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 8 382 €
040 2. Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia 5 949 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 2 620 €
044 B.VI. Bežné bankové úvery 1 825 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 29 529 €
002 I. Tržby z predaja tovaru 29 529 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 24 984 €
009 A. Náklady vynaložené na obstaranie predaného tovaru 1 585 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 8 292 €
011 C. Služby 7 559 €
012 D. Osobné náklady 7 478 €
013 E. Dane a poplatky 70 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 4 545 €
019 Pridaná hodnota 12 093 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 437 €
031 M. Nákladové úroky 304 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 133 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −437 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 4 108 €
036 P. Daň z príjmov 412 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 3 696 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • PaedDr. Anna Anjelovákonateľ, spoločník25. 6. 2015 – 3. 4. 2019

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hodinárstvo Lang s.r.o. v konkurze?

Hodinárstvo Lang s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hodinárstvo Lang s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hodinárstvo Lang s.r.o. tržby 29,5 tis. €.

Je firma Hodinárstvo Lang s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hodinárstvo Lang s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Kde firma Hodinárstvo Lang s.r.o. sídli?

Hodinárstvo Lang s.r.o. má sídlo na adrese Drieňová 81/40, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026