hibernix s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48167878
DIČ: 2120081678
IČ DPH: SK2120081678
Závodská cesta 2960/10, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodská cesta 2960/10, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 6. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 12. 2016
Spisová značka: Sro/77932/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Krupik od 6. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť hibernix s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 64,3 tis. € a tržby jej narástli o 305 % na 95,4 tis. €.

95,4 tis. €
Tržby
64,3 tis. €
Zisk
142,4 tis. €
Aktíva
134,6 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,2 tis., 2022 25,5 tis., 2023 −14,9 tis., 2024 −335, 2025 64,3 tis.202146,2 tis.202225,5 tis.2023−14,9 tis.2024−335202564,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 89,8 tis., 2022 68,7 tis., 2023 54,3 tis., 2024 23,6 tis., 2025 95,4 tis.202189,8 tis.202268,7 tis.202354,3 tis.202423,6 tis.202595,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,4 tis. € 64,3 tis. €
2024 23,6 tis. € -335 €
2023 54,3 tis. € -14,9 tis. €
2022 68,7 tis. € 25,5 tis. €
2021 89,8 tis. € 46,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie134,6 tis. €
  • Záväzky7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma hibernix s. r. o. v konkurze?

hibernix s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma hibernix s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala hibernix s. r. o. tržby 95,4 tis. €.

Je firma hibernix s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 hibernix s. r. o. dosiahla zisk 64,3 tis. €.

Je hibernix s. r. o. platiteľom DPH?

hibernix s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma hibernix s. r. o. sídli?

hibernix s. r. o. má sídlo na adrese Závodská cesta 2960/10, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026