Mountain Pro Guiding Partner s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48165034
DIČ: 2120104239
IČ DPH: SK2120104239
Jána Stilla 433, Nová Lesná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Stilla 433, Nová Lesná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 10. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/31591/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Knižková od 10. 6. 2015
    konateľspoločník
  • Miki Knižka od 16. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 75,8 tis. €.

75,8 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
122,3 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −929, 2022 −1,4 tis., 2023 9,6 tis., 2024 −5,7 tis., 2025 2,4 tis.2021−9292022−1,4 tis.20239,6 tis.2024−5,7 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,7 tis., 2022 166,6 tis., 2023 82,9 tis., 2024 57,6 tis., 2025 75,8 tis.2021114,7 tis.2022166,6 tis.202382,9 tis.202457,6 tis.202575,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,8 tis. € 2,4 tis. €
2024 57,6 tis. € -5,7 tis. €
2023 82,9 tis. € 9,6 tis. €
2022 166,6 tis. € -1,4 tis. €
2021 114,7 tis. € -929 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,1 tis. €
  • Záväzky110,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. v konkurze?

Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. tržby 75,8 tis. €.

Je firma Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. platiteľom DPH?

Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. sídli?

Mountain Pro Guiding Partner s.r.o. má sídlo na adrese Jána Stilla 433, Nová Lesná, 059 86.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026