INOVIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48163619
DIČ: 2120068599
IČ DPH: SK2120068599
Liesek 810, Liesek

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Liesek 810, Liesek Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 13. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 11. 2015
Spisová značka: Sro/63769/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Paštrnák od 13. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INOVIA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 28,1 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 219,1 tis. €.

219,1 tis. €
Tržby
28,1 tis. €
Zisk
223,9 tis. €
Celkové výnosy
101,0 tis. €
Aktíva
86,1 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
28,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 7,9 tis., 2023 37,5 tis., 2024 26,2 tis., 2025 28,1 tis.20218,0 tis.20227,9 tis.202337,5 tis.202426,2 tis.202528,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,5 tis., 2022 157,1 tis., 2023 188,7 tis., 2024 177,2 tis., 2025 219,1 tis.2021156,5 tis.2022157,1 tis.2023188,7 tis.2024177,2 tis.2025219,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,1 tis. € 28,1 tis. €
2024 177,2 tis. € 26,2 tis. €
2023 188,7 tis. € 37,5 tis. €
2022 157,1 tis. € 7,9 tis. €
2021 156,5 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,8 tis. €
  • Zásoby3,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,9 tis. €
  • Finančné účty41,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INOVIA, s. r. o. v konkurze?

INOVIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INOVIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INOVIA, s. r. o. tržby 219,1 tis. €.

Je firma INOVIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INOVIA, s. r. o. dosiahla zisk 28,1 tis. €.

Je INOVIA, s. r. o. platiteľom DPH?

INOVIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INOVIA, s. r. o. sídli?

INOVIA, s. r. o. má sídlo na adrese Liesek 810, Liesek, 027 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026