Meinstrim s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48146692
DIČ: 2120163793
IČ DPH: SK2120163793
Partizánska 2, Bratislava-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 2, Bratislava-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2016
Spisová značka: Sro/104098/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Mravec, PhD. od 16. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Meinstrim s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 33,5 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 98,4 tis. €.

98,4 tis. €
Tržby
33,5 tis. €
Zisk
99,4 tis. €
Celkové výnosy
534,9 tis. €
Aktíva
430,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
76,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,5 tis., 2022 38,6 tis., 2023 43,9 tis., 2024 103,5 tis., 2025 33,5 tis.202132,5 tis.202238,6 tis.202343,9 tis.2024103,5 tis.202533,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,4 tis., 2022 78,6 tis., 2023 109,9 tis., 2024 189,4 tis., 2025 98,4 tis.202166,4 tis.202278,6 tis.2023109,9 tis.2024189,4 tis.202598,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,4 tis. € 33,5 tis. €
2024 189,4 tis. € 103,5 tis. €
2023 109,9 tis. € 43,9 tis. €
2022 78,6 tis. € 38,6 tis. €
2021 66,4 tis. € 32,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,0 tis. €
  • Zásoby61 €
  • Dlhodobé pohľadávky349,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,5 tis. €
  • Finančné účty141,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov391,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,5 tis. €
  • Rezervy450 €
  • Dlhodobé záväzky33,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,8 tis. €
  • Bankové úvery18,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Meinstrim s. r. o. v konkurze?

Meinstrim s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Meinstrim s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Meinstrim s. r. o. tržby 98,4 tis. €.

Je firma Meinstrim s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Meinstrim s. r. o. dosiahla zisk 33,5 tis. €.

Je Meinstrim s. r. o. platiteľom DPH?

Meinstrim s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Meinstrim s. r. o. sídli?

Meinstrim s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 2, Bratislava-Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026