Respect Košice, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48145301
DIČ: 2120077971
IČ DPH: SK2120077971
Pri prachárni 7, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri prachárni 7, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 13. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 3. 2016
Spisová značka: Sro/37316/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Cyril Földeš od 13. 5. 2015
    konateľspoločník
  • Renata Földeš od 13. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Respect Košice, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 68,6 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 383,5 tis. €.

383,5 tis. €
Tržby
68,6 tis. €
Zisk
388,7 tis. €
Celkové výnosy
150,9 tis. €
Aktíva
116,0 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
63,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,6 tis., 2022 88,1 tis., 2023 115,8 tis., 2024 111,2 tis., 2025 68,6 tis.202160,6 tis.202288,1 tis.2023115,8 tis.2024111,2 tis.202568,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 228,9 tis., 2022 284,0 tis., 2023 333,3 tis., 2024 348,7 tis., 2025 383,5 tis.2021228,9 tis.2022284,0 tis.2023333,3 tis.2024348,7 tis.2025383,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 383,5 tis. € 68,6 tis. €
2024 348,7 tis. € 111,2 tis. €
2023 333,3 tis. € 115,8 tis. €
2022 284,0 tis. € 88,1 tis. €
2021 228,9 tis. € 60,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,9 tis. €
  • Finančné účty38,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku645 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Respect Košice, s. r. o. v konkurze?

Respect Košice, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Respect Košice, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Respect Košice, s. r. o. tržby 383,5 tis. €.

Je firma Respect Košice, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Respect Košice, s. r. o. dosiahla zisk 68,6 tis. €.

Je Respect Košice, s. r. o. platiteľom DPH?

Respect Košice, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Respect Košice, s. r. o. sídli?

Respect Košice, s. r. o. má sídlo na adrese Pri prachárni 7, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026