Rising India s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48128805
DIČ: 2120070491
IČ DPH: SK2120070491
Budapeštianska 36, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budapeštianska 36, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2016
Spisová značka: Sro/40048/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Sandeep Singh od 5. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rising India s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 420,7 tis. €.

420,7 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
420,9 tis. €
Celkové výnosy
53,1 tis. €
Aktíva
3,5 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
13,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 11,0 tis., 2023 2,8 tis., 2024 7,2 tis., 2025 6,5 tis.20215,9 tis.202211,0 tis.20232,8 tis.20247,2 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,1 tis., 2022 257,6 tis., 2023 372,6 tis., 2024 467,5 tis., 2025 420,7 tis.2021163,1 tis.2022257,6 tis.2023372,6 tis.2024467,5 tis.2025420,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 420,7 tis. € 6,5 tis. €
2024 467,5 tis. € 7,2 tis. €
2023 372,6 tis. € 2,8 tis. €
2022 257,6 tis. € 11,0 tis. €
2021 163,1 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby207 €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty46,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky745 €
  • Krátkodobé záväzky48,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rising India s. r. o. v konkurze?

Rising India s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rising India s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rising India s. r. o. tržby 420,7 tis. €.

Je firma Rising India s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rising India s. r. o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je Rising India s. r. o. platiteľom DPH?

Rising India s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rising India s. r. o. sídli?

Rising India s. r. o. má sídlo na adrese Budapeštianska 36, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, 040 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026