POM-MED s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48127817
DIČ: 2120064749
Pri strelnici 3401/1A, Levoča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri strelnici 3401/1A, Levoča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 28. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/37237/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Andrea Pomikalová od 28. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POM-MED s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 37,8 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 141,4 tis. €.

141,4 tis. €
Tržby
37,8 tis. €
Zisk
70,9 tis. €
Aktíva
63,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,1 tis., 2022 17,6 tis., 2023 40,1 tis., 2024 38,1 tis., 2025 37,8 tis.202119,1 tis.202217,6 tis.202340,1 tis.202438,1 tis.202537,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,6 tis., 2022 95,6 tis., 2023 131,5 tis., 2024 136,9 tis., 2025 141,4 tis.202188,6 tis.202295,6 tis.2023131,5 tis.2024136,9 tis.2025141,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,4 tis. € 37,8 tis. €
2024 136,9 tis. € 38,1 tis. €
2023 131,5 tis. € 40,1 tis. €
2022 95,6 tis. € 17,6 tis. €
2021 88,6 tis. € 19,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,3 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POM-MED s.r.o. v konkurze?

POM-MED s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POM-MED s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POM-MED s.r.o. tržby 141,4 tis. €.

Je firma POM-MED s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POM-MED s.r.o. dosiahla zisk 37,8 tis. €.

Kde firma POM-MED s.r.o. sídli?

POM-MED s.r.o. má sídlo na adrese Pri strelnici 3401/1A, Levoča, 054 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026