TENAS GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48121444
DIČ: 2120048183
IČ DPH: SK2120048183
Palmová 248/20, Bratislava - mestská časť Jarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palmová 248/20, Bratislava - mestská časť Jarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 10. 4. 2015
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 1. 2016
Spisová značka: Sro/108729/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Oliver Zuskin od 7. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TENAS GROUP s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 380 % na 26,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 149,7 tis. €.

149,7 tis. €
Tržby
26,7 tis. €
Zisk
265,6 tis. €
Celkové výnosy
344,8 tis. €
Aktíva
59,8 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
68,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 194, 2022 −9,9 tis., 2023 126, 2024 5,6 tis., 2025 26,7 tis.20211942022−9,9 tis.202312620245,6 tis.202526,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 292,8 tis., 2022 122,1 tis., 2023 66,8 tis., 2024 126,9 tis., 2025 149,7 tis.2021292,8 tis.2022122,1 tis.202366,8 tis.2024126,9 tis.2025149,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 149,7 tis. € 26,7 tis. €
2024 126,9 tis. € 5,6 tis. €
2023 66,8 tis. € 126 €
2022 122,1 tis. € -9,9 tis. €
2021 292,8 tis. € 194 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok158,8 tis. €
  • Zásoby80 €
  • Krátkodobé pohľadávky181,3 tis. €
  • Finančné účty4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,0 tis. €
  • Kapitálové fondy29,0 tis. €
  • Fondy zo zisku570 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-10,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky110,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TENAS GROUP s.r.o. v konkurze?

TENAS GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TENAS GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TENAS GROUP s.r.o. tržby 149,7 tis. €.

Je firma TENAS GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TENAS GROUP s.r.o. dosiahla zisk 26,7 tis. €.

Je TENAS GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

TENAS GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TENAS GROUP s.r.o. sídli?

TENAS GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Palmová 248/20, Bratislava - mestská časť Jarovce, 851 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026