MB-Lights, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48118664
DIČ: 2120082756
IČ DPH: SK2120082756
Lužná 4010/21, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lužná 4010/21, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 1. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2015
Spisová značka: Sro/103864/B
Predmet podnikania (výber): Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí; Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Baláž od 1. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MB-Lights, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 5,3 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 235,1 tis. €.

235,1 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
247,4 tis. €
Celkové výnosy
114,6 tis. €
Aktíva
39,1 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 3,1 tis., 2023 3,7 tis., 2024 3,9 tis., 2025 5,3 tis.202124,7 tis.20223,1 tis.20233,7 tis.20243,9 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 239,0 tis., 2022 293,7 tis., 2023 306,0 tis., 2024 224,3 tis., 2025 235,1 tis.2021239,0 tis.2022293,7 tis.2023306,0 tis.2024224,3 tis.2025235,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 235,1 tis. € 5,3 tis. €
2024 224,3 tis. € 3,9 tis. €
2023 306,0 tis. € 3,7 tis. €
2022 293,7 tis. € 3,1 tis. €
2021 239,0 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,3 tis. €
  • Zásoby18,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,0 tis. €
  • Finančné účty44,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MB-Lights, spol. s r. o. v konkurze?

MB-Lights, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MB-Lights, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MB-Lights, spol. s r. o. tržby 235,1 tis. €.

Je firma MB-Lights, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MB-Lights, spol. s r. o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je MB-Lights, spol. s r. o. platiteľom DPH?

MB-Lights, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MB-Lights, spol. s r. o. sídli?

MB-Lights, spol. s r. o. má sídlo na adrese Lužná 4010/21, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026