PE LES s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48118001
DIČ: 2120052902
IČ DPH: SK2120052902
Sklabinský Podzámok 38, Sklabinský Podzámok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sklabinský Podzámok 38, Sklabinský Podzámok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 17. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2015
Spisová značka: Sro/63636/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; výroba palivového dreva a peliet; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Chmúrny od 17. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PE LES s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 5,9 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 38,4 tis. €.

38,4 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
105,4 tis. €
Aktíva
103,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 1,4 tis., 2023 11,4 tis., 2024 11,9 tis., 2025 5,9 tis.20211,7 tis.20221,4 tis.202311,4 tis.202411,9 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,8 tis., 2022 5,2 tis., 2023 95,4 tis., 2024 85,4 tis., 2025 38,4 tis.20215,8 tis.20225,2 tis.202395,4 tis.202485,4 tis.202538,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,4 tis. € 5,9 tis. €
2024 85,4 tis. € 11,9 tis. €
2023 95,4 tis. € 11,4 tis. €
2022 5,2 tis. € 1,4 tis. €
2021 5,8 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie103,5 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PE LES s.r.o. v konkurze?

PE LES s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PE LES s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PE LES s.r.o. tržby 38,4 tis. €.

Je firma PE LES s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PE LES s.r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je PE LES s.r.o. platiteľom DPH?

PE LES s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PE LES s.r.o. sídli?

PE LES s.r.o. má sídlo na adrese Sklabinský Podzámok 38, Sklabinský Podzámok, 038 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026