Gerlach Climb, s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
JUDr. Lucia Krasnohorská od 16. 12. 2021konateľ
-
Jaroslav Kubaľa od 16. 12. 2021konateľ
-
Premium Star Hotels, a.s. od 23. 7. 2024spoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Gerlach Climb, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 1,1 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 0 € | 1,1 tis. € |
| 2024 | 0 € | 1,2 tis. € |
| 2023 | 8,1 tis. € | 1,2 tis. € |
| 2022 | 49,4 tis. € | 2,6 tis. € |
| 2021 | 44,5 tis. € | 2,5 tis. € |
Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Krátkodobé pohľadávky21,5 tis. €
- Finančné účty1,2 tis. €
Pasíva
- Základné imanie5,0 tis. €
- Fondy zo zisku500 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov15,6 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 tis. €
- Krátkodobé záväzky340 €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Gerlach Climb, s.r.o. v konkurze?
Gerlach Climb, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je firma Gerlach Climb, s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gerlach Climb, s.r.o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.
Je Gerlach Climb, s.r.o. platiteľom DPH?
Gerlach Climb, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Gerlach Climb, s.r.o. sídli?
Gerlach Climb, s.r.o. má sídlo na adrese Zochova 3, Bratislava, 811 03.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 21. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 20. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026