Active life Int., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48108456
DIČ: 2120052968
IČ DPH: SK2120052968
Tomášikova 28D, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 28D, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/165978/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprotredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprotredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Oliver Poláček od 10. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Active life Int., s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 91,6 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 702,8 tis. €.

702,8 tis. €
Tržby
91,6 tis. €
Strata
712,3 tis. €
Celkové výnosy
730,8 tis. €
Aktíva
-17,7 tis. €
Vlastné imanie
102 %
Celková zadlženosť
−3,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,0 tis., 2022 −3,1 tis., 2023 35,6 tis., 2024 19,9 tis., 2025 −91,6 tis.202116,0 tis.2022−3,1 tis.202335,6 tis.202419,9 tis.2025−91,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,8 tis., 2022 1,3 tis., 2023 707,4 tis., 2024 766,4 tis., 2025 702,8 tis.2021142,8 tis.20221,3 tis.2023707,4 tis.2024766,4 tis.2025702,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 702,8 tis. € -91,6 tis. €
2024 766,4 tis. € 19,9 tis. €
2023 707,4 tis. € 35,6 tis. €
2022 1,3 tis. € -3,1 tis. €
2021 142,8 tis. € 16,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok659,6 tis. €
  • Zásoby20,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,9 tis. €
  • Finančné účty27,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-91,6 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky745,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Active life Int., s.r.o. v konkurze?

Active life Int., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Active life Int., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Active life Int., s.r.o. tržby 702,8 tis. €.

Je firma Active life Int., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Active life Int., s.r.o. vykázala stratu 91,6 tis. €.

Je Active life Int., s.r.o. platiteľom DPH?

Active life Int., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Active life Int., s.r.o. sídli?

Active life Int., s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 28D, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026