Berg & Bauman, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48083194
DIČ: 2120044894
IČ DPH: SK2120044894
Topoľčianska 4083/24, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topoľčianska 4083/24, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 6. 2015
Spisová značka: Sro/103248/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adam Achberger od 28. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Berg & Bauman, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 76 % na 14,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
3,7 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
220,7 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,9 tis., 2022 22,7 tis., 2023 27,0 tis., 2024 59,0 tis., 2025 14,4 tis.202183,9 tis.202222,7 tis.202327,0 tis.202459,0 tis.202514,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,2 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,4 mil.20211,7 mil.20221,9 mil.20232,2 mil.20243,1 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 14,4 tis. €
2024 3,1 mil. € 59,0 tis. €
2023 2,2 mil. € 27,0 tis. €
2022 1,9 mil. € 22,7 tis. €
2021 1,7 mil. € 83,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok363,8 tis. €
  • Zásoby710,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,2 tis. €
  • Finančné účty73,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov200,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,4 tis. €
  • Rezervy270 €
  • Dlhodobé záväzky93,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky274,2 tis. €
  • Bankové úvery631,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Berg & Bauman, s.r.o. v konkurze?

Berg & Bauman, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Berg & Bauman, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Berg & Bauman, s.r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma Berg & Bauman, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Berg & Bauman, s.r.o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Je Berg & Bauman, s.r.o. platiteľom DPH?

Berg & Bauman, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Berg & Bauman, s.r.o. sídli?

Berg & Bauman, s.r.o. má sídlo na adrese Topoľčianska 4083/24, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026