Franklins Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48079413
DIČ: 2120066157
IČ DPH: SK2120066157
Partizánska Ľupča 552, Partizánska Ľupča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska Ľupča 552, Partizánska Ľupča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 25. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2015
Spisová značka: Sro/66690/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Smitek od 2. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Franklins Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 11,1 tis. € a tržby jej narástli o 140 % na 146,7 tis. €.

146,7 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
166,1 tis. €
Aktíva
5,7 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 4,5 tis., 2023 13,6 tis., 2024 −10,9 tis., 2025 11,1 tis.20219,4 tis.20224,5 tis.202313,6 tis.2024−10,9 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,0 tis., 2022 93,7 tis., 2023 62,7 tis., 2024 61,1 tis., 2025 146,7 tis.202128,0 tis.202293,7 tis.202362,7 tis.202461,1 tis.2025146,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,7 tis. € 11,1 tis. €
2024 61,1 tis. € -10,9 tis. €
2023 62,7 tis. € 13,6 tis. €
2022 93,7 tis. € 4,5 tis. €
2021 28,0 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie5,7 tis. €
  • Záväzky160,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Franklins Slovakia s. r. o. v konkurze?

Franklins Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Franklins Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Franklins Slovakia s. r. o. tržby 146,7 tis. €.

Je firma Franklins Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Franklins Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je Franklins Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Franklins Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Franklins Slovakia s. r. o. sídli?

Franklins Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska Ľupča 552, Partizánska Ľupča, 032 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026