Vojáček Štefan s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48078778
DIČ: 2120037326
IČ DPH: SK2120037326
Krátke Kesy, Hlavná 24/42, Marcelová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krátke Kesy, Hlavná 24/42, Marcelová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.53
Dátum vzniku: 14. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2023
Spisová značka: Sro/38537/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Vojaček od 14. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vojáček Štefan s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,1 tis. € a tržby jej narástli o 74 % na 84,5 tis. €.

84,5 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
84,6 tis. €
Celkové výnosy
72,1 tis. €
Aktíva
19,0 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
52,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 3,8 tis., 2023 5,6 tis., 2024 −18,4 tis., 2025 3,1 tis.20211,3 tis.20223,8 tis.20235,6 tis.2024−18,4 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,9 tis., 2022 46,5 tis., 2023 52,4 tis., 2024 48,7 tis., 2025 84,5 tis.202142,9 tis.202246,5 tis.202352,4 tis.202448,7 tis.202584,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 43,0 tis., 2022 46,5 tis., 2023 56,7 tis., 2024 48,7 tis., 2025 84,6 tis.202143,0 tis.202246,5 tis.202356,7 tis.202448,7 tis.202584,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 364, 2022 715, 2023 1,6 tis., 2024 3,3 tis., 2025 9602021364202271520231,6 tis.20243,3 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,5 tis. € 3,1 tis. €
2024 48,7 tis. € -18,4 tis. €
2023 52,4 tis. € 5,6 tis. €
2022 46,5 tis. € 3,8 tis. €
2021 42,9 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,7 tis. €
  • Finančné účty13,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky473 €
  • Krátkodobé záväzky52,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vojáček Štefan s.r.o. v konkurze?

Vojáček Štefan s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vojáček Štefan s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vojáček Štefan s.r.o. tržby 84,5 tis. €.

Je firma Vojáček Štefan s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vojáček Štefan s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je Vojáček Štefan s.r.o. platiteľom DPH?

Vojáček Štefan s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vojáček Štefan s.r.o. sídli?

Vojáček Štefan s.r.o. má sídlo na adrese Krátke Kesy, Hlavná 24/42, Marcelová, 946 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026