REHWALD s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48075612
DIČ: 2120050823
IČ DPH: SK2120050823
Revolta 1560/3, Kremnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Revolta 1560/3, Kremnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.45
Dátum vzniku: 2. 4. 2015
Základné imanie: 31,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/27940/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Chov vybraných druhov zvierat; Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Holečka od 2. 4. 2015
    konateľspoločník
  • Ľubomír Holečka od 2. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REHWALD s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 233 € a tržby jej klesli o 89 % na 15,1 tis. €.

15,1 tis. €
Tržby
233 €
Zisk
159,6 tis. €
Celkové výnosy
401,7 tis. €
Aktíva
126,8 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,7 tis., 2022 18,1 tis., 2023 2,3 tis., 2024 26,0 tis., 2025 233202115,7 tis.202218,1 tis.20232,3 tis.202426,0 tis.2025233
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 111,1 tis., 2022 104,4 tis., 2023 109,6 tis., 2024 137,6 tis., 2025 15,1 tis.2021111,1 tis.2022104,4 tis.2023109,6 tis.2024137,6 tis.202515,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,1 tis. € 233 €
2024 137,6 tis. € 26,0 tis. €
2023 109,6 tis. € 2,3 tis. €
2022 104,4 tis. € 18,1 tis. €
2021 111,1 tis. € 15,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok301,4 tis. €
  • Zásoby14,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,5 tis. €
  • Finančné účty60,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie31,3 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie233 €
  • Rezervy410 €
  • Dlhodobé záväzky117,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 tis. €
  • Bankové úvery9,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie143,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REHWALD s.r.o. v konkurze?

REHWALD s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REHWALD s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REHWALD s.r.o. tržby 15,1 tis. €.

Je firma REHWALD s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REHWALD s.r.o. dosiahla zisk 233 €.

Je REHWALD s.r.o. platiteľom DPH?

REHWALD s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REHWALD s.r.o. sídli?

REHWALD s.r.o. má sídlo na adrese Revolta 1560/3, Kremnica, 967 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026