STOMMED s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48070327
DIČ: 2120215229
Schurmannova 1214/29, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Schurmannova 1214/29, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 20. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/38575/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Szabó od 20. 3. 2015
    konateľ
  • MUDr. Jana Szabóová od 20. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STOMMED s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 40,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 232,3 tis. €.

232,3 tis. €
Tržby
40,6 tis. €
Zisk
234,1 tis. €
Celkové výnosy
161,0 tis. €
Aktíva
125,9 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
73,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,4 tis., 2022 28,9 tis., 2023 45,2 tis., 2024 53,1 tis., 2025 40,6 tis.202124,4 tis.202228,9 tis.202345,2 tis.202453,1 tis.202540,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 167,3 tis., 2022 199,2 tis., 2023 219,3 tis., 2024 237,6 tis., 2025 232,3 tis.2021167,3 tis.2022199,2 tis.2023219,3 tis.2024237,6 tis.2025232,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,3 tis. € 40,6 tis. €
2024 237,6 tis. € 53,1 tis. €
2023 219,3 tis. € 45,2 tis. €
2022 199,2 tis. € 28,9 tis. €
2021 167,3 tis. € 24,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,6 tis. €
  • Finančné účty96,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,6 tis. €
  • Rezervy450 €
  • Dlhodobé záväzky25,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STOMMED s.r.o. v konkurze?

STOMMED s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STOMMED s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STOMMED s.r.o. tržby 232,3 tis. €.

Je firma STOMMED s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STOMMED s.r.o. dosiahla zisk 40,6 tis. €.

Kde firma STOMMED s.r.o. sídli?

STOMMED s.r.o. má sídlo na adrese Schurmannova 1214/29, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026