emfort s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48067555
DIČ: 2120046093
IČ DPH: SK2120046093
Záhradná 873/55, Brestovany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradná 873/55, Brestovany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 27. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2024
Spisová značka: Sro/35624/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Ivaňák od 27. 3. 2015
    konateľspoločník
  • RNDr. Gabriela Ivaňáková od 8. 7. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť emfort s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 27,7 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 59,1 tis. €.

59,1 tis. €
Tržby
27,7 tis. €
Zisk
109,8 tis. €
Aktíva
93,5 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 9,8 tis., 2023 19,5 tis., 2024 34,8 tis., 2025 27,7 tis.20212,9 tis.20229,8 tis.202319,5 tis.202434,8 tis.202527,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,6 tis., 2022 25,6 tis., 2023 45,2 tis., 2024 71,7 tis., 2025 59,1 tis.202116,6 tis.202225,6 tis.202345,2 tis.202471,7 tis.202559,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 59,1 tis. € 27,7 tis. €
2024 71,7 tis. € 34,8 tis. €
2023 45,2 tis. € 19,5 tis. €
2022 25,6 tis. € 9,8 tis. €
2021 16,6 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie93,5 tis. €
  • Záväzky16,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma emfort s.r.o. v konkurze?

emfort s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma emfort s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala emfort s.r.o. tržby 59,1 tis. €.

Je firma emfort s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 emfort s.r.o. dosiahla zisk 27,7 tis. €.

Je emfort s.r.o. platiteľom DPH?

emfort s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma emfort s.r.o. sídli?

emfort s.r.o. má sídlo na adrese Záhradná 873/55, Brestovany, 919 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026