Dental One, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48035491
DIČ: 2120037216
Hroncova 14/5, Košice - mestská časť Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hroncova 14/5, Košice - mestská časť Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 3. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/36964/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancia zubného lekárstva

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Dagmar Redajová od 6. 10. 2022
    konateľspoločník
  • MDDr. Ľubomír Redaj od 28. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dental One, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 239 % na 86,0 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 797,0 tis. €.

797,0 tis. €
Tržby
86,0 tis. €
Zisk
833,4 tis. €
Celkové výnosy
758,2 tis. €
Aktíva
196,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
52,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,1 tis., 2022 64,3 tis., 2023 45,3 tis., 2024 25,4 tis., 2025 86,0 tis.202138,1 tis.202264,3 tis.202345,3 tis.202425,4 tis.202586,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 512,6 tis., 2022 416,1 tis., 2023 556,2 tis., 2024 584,4 tis., 2025 797,0 tis.2021512,6 tis.2022416,1 tis.2023556,2 tis.2024584,4 tis.2025797,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 797,0 tis. € 86,0 tis. €
2024 584,4 tis. € 25,4 tis. €
2023 556,2 tis. € 45,3 tis. €
2022 416,1 tis. € 64,3 tis. €
2021 512,6 tis. € 38,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok164,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky420,1 tis. €
  • Finančné účty171,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov98,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,0 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky84,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky96,6 tis. €
  • Bankové úvery376,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dental One, s.r.o. v konkurze?

Dental One, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dental One, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dental One, s.r.o. tržby 797,0 tis. €.

Je firma Dental One, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dental One, s.r.o. dosiahla zisk 86,0 tis. €.

Kde firma Dental One, s.r.o. sídli?

Dental One, s.r.o. má sídlo na adrese Hroncova 14/5, Košice - mestská časť Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026