ANDANI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48035432
DIČ: 2120040021
IČ DPH: SK2120040021
Chrobákova 53, Bratislava - mestská časť Dúbravka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chrobákova 53, Bratislava - mestská časť Dúbravka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 21. 2. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2015
Spisová značka: Sro/102557/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Palušková od 21. 2. 2015
    konateľspoločník
  • Vladimír Paluška od 21. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANDANI s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 200 % na 6,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 530,6 tis. €.

530,6 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
536,1 tis. €
Celkové výnosy
274,8 tis. €
Aktíva
231,9 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
25,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,7 tis., 2022 6,5 tis., 2023 30,3 tis., 2024 2,0 tis., 2025 6,0 tis.20219,7 tis.20226,5 tis.202330,3 tis.20242,0 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 169,8 tis., 2022 337,1 tis., 2023 515,0 tis., 2024 558,6 tis., 2025 530,6 tis.2021169,8 tis.2022337,1 tis.2023515,0 tis.2024558,6 tis.2025530,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 530,6 tis. € 6,0 tis. €
2024 558,6 tis. € 2,0 tis. €
2023 515,0 tis. € 30,3 tis. €
2022 337,1 tis. € 6,5 tis. €
2021 169,8 tis. € 9,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky220,8 tis. €
  • Finančné účty40,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,0 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANDANI s. r. o. v konkurze?

ANDANI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANDANI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANDANI s. r. o. tržby 530,6 tis. €.

Je firma ANDANI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANDANI s. r. o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je ANDANI s. r. o. platiteľom DPH?

ANDANI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANDANI s. r. o. sídli?

ANDANI s. r. o. má sídlo na adrese Chrobákova 53, Bratislava - mestská časť Dúbravka, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026