V-DENTAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48028070
DIČ: 2120036897
I. Olbrachta 1177, Trstená

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: I. Olbrachta 1177, Trstená Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 24. 2. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/63368/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V-DENTAL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 43,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 153,1 tis. €.

153,1 tis. €
Tržby
43,5 tis. €
Zisk
120,6 tis. €
Aktíva
112,2 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,3 tis., 2022 23,5 tis., 2023 51,4 tis., 2024 29,1 tis., 2025 43,5 tis.202134,3 tis.202223,5 tis.202351,4 tis.202429,1 tis.202543,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,1 tis., 2022 135,3 tis., 2023 140,4 tis., 2024 142,8 tis., 2025 153,1 tis.2021122,1 tis.2022135,3 tis.2023140,4 tis.2024142,8 tis.2025153,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 153,1 tis. € 43,5 tis. €
2024 142,8 tis. € 29,1 tis. €
2023 140,4 tis. € 51,4 tis. €
2022 135,3 tis. € 23,5 tis. €
2021 122,1 tis. € 34,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,2 tis. €
  • Záväzky8,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V-DENTAL, s.r.o. v konkurze?

V-DENTAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V-DENTAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V-DENTAL, s.r.o. tržby 153,1 tis. €.

Je firma V-DENTAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V-DENTAL, s.r.o. dosiahla zisk 43,5 tis. €.

Kde firma V-DENTAL, s.r.o. sídli?

V-DENTAL, s.r.o. má sídlo na adrese I. Olbrachta 1177, Trstená, 028 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026