MG - Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48027073
DIČ: 2024182809
IČ DPH: SK2024182809
Hurbanova 3130/9, Stará Turá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 3130/9, Stará Turá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56110
Dátum vzniku: 9. 11. 1992
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2015
Spisová značka: C 14322/MSPH
Predmet podnikania (výber): koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej; pražení a balení kávy; hostinská činnost …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcel Soviš od 1. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Marek Soviš od 24. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MG - Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 364,8 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
364,8 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
38,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 242,0 tis., 2022 112,8 tis., 2023 1,3 mil., 2024 509,2 tis., 2025 364,8 tis.2021242,0 tis.2022112,8 tis.20231,3 mil.2024509,2 tis.2025364,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,8 mil., 2023 4,8 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,0 mil.20211,2 mil.20221,8 mil.20234,8 mil.20243,1 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 364,8 tis. €
2024 3,1 mil. € 509,2 tis. €
2023 4,8 mil. € 1,3 mil. €
2022 1,8 mil. € 112,8 tis. €
2021 1,2 mil. € 242,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok575,0 tis. €
  • Zásoby195,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty843,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie364,8 tis. €
  • Rezervy19,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky259,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky117,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie409 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MG - Slovakia s.r.o. v konkurze?

MG - Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MG - Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MG - Slovakia s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma MG - Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MG - Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 364,8 tis. €.

Je MG - Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MG - Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MG - Slovakia s.r.o. sídli?

MG - Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 3130/9, Stará Turá, 916 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026