EL SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48026361
DIČ: 2120007659
IČ DPH: SK2120007659
Orgovánová 525/10, Košice - mestská časť Západ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orgovánová 525/10, Košice - mestská časť Západ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 3. 2. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2016
Spisová značka: Sro/40160/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Peter Košťan od 14. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EL SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 13,3 tis. € a tržby jej narástli o 85 % na 391,8 tis. €.

391,8 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
391,8 tis. €
Celkové výnosy
670,3 tis. €
Aktíva
17,4 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
10,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 12,0 tis., 2023 1,1 tis., 2024 12,6 tis., 2025 13,3 tis.20219,1 tis.202212,0 tis.20231,1 tis.202412,6 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 282,2 tis., 2022 478,4 tis., 2023 292,2 tis., 2024 211,8 tis., 2025 391,8 tis.2021282,2 tis.2022478,4 tis.2023292,2 tis.2024211,8 tis.2025391,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 391,8 tis. € 13,3 tis. €
2024 211,8 tis. € 12,6 tis. €
2023 292,2 tis. € 1,1 tis. €
2022 478,4 tis. € 12,0 tis. €
2021 282,2 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,3 tis. €
  • Zásoby50,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky344,6 tis. €
  • Finančné účty226,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie493 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,3 tis. €
  • Rezervy310 €
  • Dlhodobé záväzky59 €
  • Krátkodobé záväzky588,1 tis. €
  • Bankové úvery64,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EL SK, s. r. o. v konkurze?

EL SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EL SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EL SK, s. r. o. tržby 391,8 tis. €.

Je firma EL SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EL SK, s. r. o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je EL SK, s. r. o. platiteľom DPH?

EL SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EL SK, s. r. o. sídli?

EL SK, s. r. o. má sídlo na adrese Orgovánová 525/10, Košice - mestská časť Západ, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026