STASO ĎZ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48007994
DIČ: 2024181742
IČ DPH: SK2024181742
Nám. M. R. Štefánika 21/16, Brezno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M. R. Štefánika 21/16, Brezno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 23. 1. 2015
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 2. 2015
Spisová značka: Sro/27629/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tibor Ďuriš od 23. 1. 2015
    konateľspoločník
  • Michal Ďuriš od 30. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STASO ĎZ, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 25,7 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
25,7 tis. €
Strata
1,3 mil. €
Celkové výnosy
268,2 tis. €
Aktíva
28,0 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
29,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 7,5 tis., 2023 −14,2 tis., 2024 748, 2025 −25,7 tis.20216,0 tis.20227,5 tis.2023−14,2 tis.20247482025−25,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 957,2 tis., 2022 1,9 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,2 mil.2021957,2 tis.20221,9 mil.20231,2 mil.20241,6 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € -25,7 tis. €
2024 1,6 mil. € 748 €
2023 1,2 mil. € -14,2 tis. €
2022 1,9 mil. € 7,5 tis. €
2021 957,2 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok59,6 tis. €
  • Zásoby109,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky90,5 tis. €
  • Finančné účty3,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov748 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,7 tis. €
  • Rezervy22,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky214,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STASO ĎZ, s. r. o. v konkurze?

STASO ĎZ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STASO ĎZ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STASO ĎZ, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma STASO ĎZ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STASO ĎZ, s. r. o. vykázala stratu 25,7 tis. €.

Je STASO ĎZ, s. r. o. platiteľom DPH?

STASO ĎZ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STASO ĎZ, s. r. o. sídli?

STASO ĎZ, s. r. o. má sídlo na adrese Nám. M. R. Štefánika 21/16, Brezno, 977 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026