B-Bros., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47995831
DIČ: 2024175076
Lipová 1, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipová 1, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 3. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/31075/P
Predmet podnikania (výber): Oprava a kontrola požiarnych hydrantov; Oprava a kontrola požiarnych vodovodov; Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Bača od 3. 1. 2015
    konateľspoločník
  • Slavomír Bača od 28. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B-Bros., s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 751 € a tržby jej klesli o 23 % na 45,8 tis. €.

45,8 tis. €
Tržby
751 €
Strata
46,1 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
138,9 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
80,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 1,7 tis., 2023 −46,1 tis., 2024 5,0 tis., 2025 −75120211,5 tis.20221,7 tis.2023−46,1 tis.20245,0 tis.2025−751
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,4 tis., 2022 10,2 tis., 2023 21,0 tis., 2024 59,2 tis., 2025 45,8 tis.202111,4 tis.202210,2 tis.202321,0 tis.202459,2 tis.202545,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,8 tis. € -751 €
2024 59,2 tis. € 5,0 tis. €
2023 21,0 tis. € -46,1 tis. €
2022 10,2 tis. € 1,7 tis. €
2021 11,4 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok994,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky14,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty22,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy170,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-35,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-751 €
  • Krátkodobé záväzky11,7 tis. €
  • Bankové úvery886,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B-Bros., s.r.o. v konkurze?

B-Bros., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B-Bros., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B-Bros., s.r.o. tržby 45,8 tis. €.

Je firma B-Bros., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B-Bros., s.r.o. vykázala stratu 751 €.

Kde firma B-Bros., s.r.o. sídli?

B-Bros., s.r.o. má sídlo na adrese Lipová 1, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026