ASTAR BUILD, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47993502
DIČ: 2024172007
IČ DPH: SK2024172007
Hlinkova 1220, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlinkova 1220, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 13. 12. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/63090/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Ftáček od 13. 12. 2014
    konateľspoločník
  • MUDr. Andrea Ftáčková od 14. 2. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASTAR BUILD, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 25,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 113,0 tis. €.

113,0 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
115,2 tis. €
Celkové výnosy
479,2 tis. €
Aktíva
169,3 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
40,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 987, 2023 29,5 tis., 2024 56,7 tis., 2025 25,0 tis.20214,7 tis.2022987202329,5 tis.202456,7 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,2 tis., 2022 106,4 tis., 2023 132,1 tis., 2024 116,7 tis., 2025 113,0 tis.202188,2 tis.2022106,4 tis.2023132,1 tis.2024116,7 tis.2025113,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,0 tis. € 25,0 tis. €
2024 116,7 tis. € 56,7 tis. €
2023 132,1 tis. € 29,5 tis. €
2022 106,4 tis. € 987 €
2021 88,2 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok405,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 tis. €
  • Finančné účty72,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov138,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky310,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASTAR BUILD, s.r.o. v konkurze?

ASTAR BUILD, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASTAR BUILD, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASTAR BUILD, s.r.o. tržby 113,0 tis. €.

Je firma ASTAR BUILD, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASTAR BUILD, s.r.o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je ASTAR BUILD, s.r.o. platiteľom DPH?

ASTAR BUILD, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASTAR BUILD, s.r.o. sídli?

ASTAR BUILD, s.r.o. má sídlo na adrese Hlinkova 1220, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026