SLOVSPICE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47987910
DIČ: 2024169411
IČ DPH: SK2024169411
Krajinská cesta 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krajinská cesta 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 12. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 1. 2016
Spisová značka: Sro/101651/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Bílik od 22. 10. 2015
    konateľ
  • Tibor Žitňák od 4. 9. 2019
    konateľ
  • Uladzimir Mouchan od 23. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVSPICE, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 104,9 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 261,7 tis. €.

261,7 tis. €
Tržby
104,9 tis. €
Zisk
274,0 tis. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
67,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 131,7 tis., 2022 118,2 tis., 2023 1,0 mil., 2024 176,2 tis., 2025 104,9 tis.2021131,7 tis.2022118,2 tis.20231,0 mil.2024176,2 tis.2025104,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,0 tis., 2022 161,1 tis., 2023 1,1 mil., 2024 732,7 tis., 2025 261,7 tis.2021176,0 tis.2022161,1 tis.20231,1 mil.2024732,7 tis.2025261,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 261,7 tis. € 104,9 tis. €
2024 732,7 tis. € 176,2 tis. €
2023 1,1 mil. € 1,0 mil. €
2022 161,1 tis. € 118,2 tis. €
2021 176,0 tis. € 131,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky93,5 tis. €
  • Finančné účty327,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie27,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104,9 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky214 €
  • Krátkodobé záväzky27,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie485,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVSPICE, s. r. o. v konkurze?

SLOVSPICE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVSPICE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVSPICE, s. r. o. tržby 261,7 tis. €.

Je firma SLOVSPICE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVSPICE, s. r. o. dosiahla zisk 104,9 tis. €.

Je SLOVSPICE, s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVSPICE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVSPICE, s. r. o. sídli?

SLOVSPICE, s. r. o. má sídlo na adrese Krajinská cesta 18, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026